Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. jun
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Helsinge Fodbold
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
Hørsholm-Usserød IK
0
Albertslund IF
0
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
Hørsholm-Usserød IK
Brøndbyernes IF
HHT
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Helsinge Fodbold
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Lynge-Uggeløse IF
HHT
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:45
Hørsholm-Usserød IK (5)
Hørsholm-Usserød IK (6)
ANN
Træningskamp U17 Drenge Øst 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:30
Hørsholm-Usserød IK (18)
HIK (6)
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:30
Hørsholm-Usserød IK
FC Helsingør (2)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:30
Hørsholm-Usserød IK
B. 1973, Herlev/HI
M+65 5:5 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
B. 1973, Herlev (1)
B. 1973, Herlev (2)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
Hørsholm-Usserød IK
B. 82, Virum
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:25
Albertslund IF
Espergærde IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:25
B. 82, Virum
B. 1973, Herlev (1)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:50
B. 1973, Herlev (2)
Espergærde IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:50
Albertslund IF
Hørsholm-Usserød IK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:30
B. 82, Virum
B. 1973, Herlev (2)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:30
B. 1973, Herlev (1)
Albertslund IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Slangerup & Omegn IF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:55
Espergærde IF
Hørsholm-Usserød IK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:55
B. 1973, Herlev (2)
Albertslund IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Hørsholm-Usserød IK
Herfølge BK
Træningskamp U14 Drenge 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:20
Espergærde IF
B. 82, Virum
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:20
Hørsholm-Usserød IK
B. 1973, Herlev (1)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. jun
14:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
24. jun
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Allerød Fodbold Klub
HHT
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|